با دربهای ضد سرقت چینی بیشتر آشنا شویم

برای مشاهده تصاویر وعکس درب ضد سرقت روی عکس زیر کلیک کنید


                                                درب ضد سرقت ترک.jpg                    

با دربهای ضد سرقت چینی بیشتر آشنا شویم


کلیه دربهای ضد سرقت دژ آریا در حالت استاندارد دارای نقشه داخلی به شرح زیر می­باشند

:

1- اسکلت فولادی

2- ناودانی U شکل سرتاسری از جنس فولاد

3- قفل مرکزی و صفحه ی محافظ قفل

4- چارچوب مخصوص با ضخامت ورق 1.5 میلی متر

5- پرکننده میانی از جنس پشم سنگ (Rock Wool) یا Honey Comb Paper

6- یراق آلات و چشمی در

 

دربهای ضد سرقت روکش فلزی:

روکش دربهای ضد سرقت فلزی ورق فولادی نورد شده با ضخامت 0.8 میلیمتر و دارای رنگ کوره با طرح چوب می­باشد. جنس چارچوب درب ضد سرقت نیز از ورق فولادی نورد شده با ضخامت1.5 میلیمتر
می­باشد. پرکننده میانی دربهای ضد سرقت چینی از نوع
Honey Comb Paper یا پشم سنگ می باشد. لایه پرکننده میانی پشم سنگ علاوه بر ضد حریق بودن عایق صوت نیز
می­باشد که نوع دولنگه این دربها به علت عایق صوت بودن جهت استفاده در سالنهای کنفرانس مناسب می­باشد.در برخی مدلها نیز تکنولوژی رنگ درب
engrave می باشد . این نوع دربها از نوع دربهای با تکنولوژی جدید بوده که رویه آنها در برابر خراشیدگی و تغییر رنگ حاصل از بارندگی، تابش آفتاب و خوردگی اسید از مقاومت بیشتری برخور دار می باشند .

 

دربهای ضد سرقت روکش MDF:

 

روکش این نوع از دربهای ضد سرقت از جنس MDF با لایه میانی Honey Comb Paper می­باشد. این نوع دربها دارای انواع طراحی از نوع مسطح و برجسته می­باشند.لازم به ذکر است روکش MDF تنها حکم نمای بیرونی را دارد و در این گونه دربها نیز یک ورق فولادی به ضخامت 0.8 میلی متر کل سظح زیرین در و ورق فولادی 1.5 میلیمتر زیر mdf چارچوب را پوشانده است.

 

توجیه استفاده از دربهای ضد سرقت :

 

استفاده از دربهای ضدسرقت موجب کاهش در هزینه تمام شده درب و همچنین صرفه جویی در وقت می­گردد.برخی دربهای رایج در بازار پس از ساخت نیازمند رنگ­آمیزی می­باشند و به علت اینکه چارچوب از درب مجزا می­باشد، دربها ابتدا نصب شده و پس از سایز شدن نهایی، مجدداً باز شده و جهت رنگ­آمیزی به کارگاه رنگ ارسال می­گردند. و برخی دیگر که نیاز به رنگ آمیزی ندارند و اصطلاحا خود رنگ می باشند ممکن است به علت خطا های احتمالی هنگام اندازه گیری و یا ساخت مجبور به برش درب و تعمیر مجدد و حتی تعویض درب شویم همچنین جهت بالا بردن امنیت این دربها معمولاً از حفاظ آهنی جداگانه استفاده می­گردد

و به همه ی این موارد هزینه ی خرید و زمان برای انتخاب دستگیره و یراق آلات را نیز اضافه کنید که تمام این موارد علاوه بر زمان­بر بودن هزینه­های اضافی را به کارفرما تحمیل می­نماید.

اما دربهای ضدسرقت به علت دارا بودن قفل و یراق ویژه و همچنین رنگ کارخانه­ای نیازمند موارد فوق نمی­باشد و این امر علاوه بر ایمنی بسیار بالا، موجب صرفه­جویی چشمگیری در وقت و هزینه خواهد شد.

 

امروزه به علت مشکلات ساخت و سازهای سنتی رویکرد به سمت صنعتی سازی ساختمان است که در این مسیر استفاده از دربهای پیش ساخته یا به اصطلاح رایج در بازار ضد سرقت اجتناب ناپذیر خواهد بود.

از بخش فنی دژ اریا مشاوره بخواهید

شماره تماس بخش فنی:02144956839

برای مشاهده  تصاویر و عکس های محصولات دژ آریا اینجا را کلیک کنید

 

بازدید : 6628 نفر